KONST / Litografier / Litografisk affisch 17025057
nr 1702 5057
Litografisk affisch
"Blondin på skojarjakt", Med Margareta Sjödin, EWES Sthlm, yttermått inklusive ram: 67x33 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:53:04
13/5 17:12:52
100 kr
19/5 08:52:12